„Lakers“ ir be L.Jameso triumfavo čempionų teritorijoje

Prieš 1 metus 49

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) prastą sezoną ir toliau bando gelbėti Los Andželo „Lakers“ (26/31).

„Ežeriniai“ Kalifornijos derbyje išvykoje nugalėjo San Fransisko „Golden State Warriors“ (28/28) – 109:103 (21:22, 30:31, 34:26, 24:24).

Likus žaisti penkias minutes rezultatas dar buvo lygus – 98:98. Iniciatyvą svečiams suteikė Rui Hachimuros ir Denniso Schroderio metimai, o „Warriors“ pusketvirtos minutės praleido be taškų. Donte DiVincenzo galiausiai pralaužė ledus, bet „Lakers“ išlaikė persvarą savo rankose.

Los Andželo klubas antrame mače paeiliui vertėsi be čiurną susižeidusio LeBrono Jameso.

Ryškiausiu mačo veidu tapo D.Schroderis – 30 minučių, 26 taškai (4/8 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 9/11 baudų metimų), 3 atkovoti ir prarastas kamuolys bei 3 rezultatyvūs perdavimai.

Solidžiai prisistatė ir po mainų atvykę žaidėjai. D’Angelo Russellas sugrįžimą į komandą pažymėjo universaliu 15 taškų pasirodymu, Jarredas Vanderbiltas per 17 minučių taip pat buvo produktyvus – 12 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir patikimas darbas gynyboje. Debiutų dar laukia kiti naujokai Mo Bamba ir Davonas Reedas.

„Buvo kažkiek keista, bet stengiuosi tai normalizuoti. Kuo greičiau tai įvyks, tuo geriau. Kai būni tiek kartų iškeistas, įžvelgi ironiją“, – teigė karjeros pradžioje tiek „Lakers“, tiek „Warriors“ gretose stažavęsis D.Russellas.

Tuo tarpu „Warriors“ strigo atakuodami iš toli (12/44, 27 procentai), labiausiai prie to prisidėjo Jordanas Poole’as (3/10) ir Klay’us Thompsonas (3/13). Trečiąjį mačą paeiliui praleido Stephenas Curry, „kariai“ pralaimėjo du iš jų.

„Warriors“ Vakarų konferencijoje lieka devinti, „Lakers“ nepakilo iš tryliktosios vietos.

„Lakers“: Dennisas Schroderis 26 (3/4 tritaškių), Rui Hachimura 16 (7 atk. kam.), D’Angelo Russellas 15 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Anthony Davisas 12 (16 atk. kam., 5/19 metimų, 3 blokai), Jarredas Vanderbiltas 12 (8 atk. kam.), Austinas Reavesas 8.

„Warriors“: Jordanas Poole’as 29 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 3/10 tritaškių), Klay’us Thompsonas 15 (3/13 tritaškių), Draymondas Greenas (7 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Andrew Wigginsas (5 atk. kam.) po 12, JaMychalas Greenas 11 (5 atk. kam.), Ty’us Jerome’as 10, ... , Kevonas Looney 2 (13 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros