„Lakers“ didvyriškai išplėšė pratęsimą, bet jame pasirodė itin prastai

Prieš 1 metus 61

Dramatišką nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Los Andželo „Lakers“ (10/15) vyrai, kurie svečiuose 122:133 (20:31, 29:30, 24:32, 37:27, 2:13) po pratęsimo nusileido Filadelfijos „76ers“ (13/12) komandai.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 2 minutes „Lakers“ deficitas siekė net 18 taškų – 84:102. Vis dėlto svečiai nepasidavė ir po atkarpos 11:2 priartėjo – 95:104. Čia pat šeimininkai atstatė dviženklį pranašumą (115:103), bet ir tai nepalaužė Los Andželo ekipos, kurios spurtas leido sugrįžti į kovą dėl pergalės – 117:120.

Maža to, likus 9 sekundėms Austinas Reavesas turėjo šansą trimis baudų metimais išlyginti rezultatą, bet vieną jis prametė – 119:120. „76ers“ lemiamos atakos metu sugebėjo suklysti ir jau likus 3 sekundėms Anthony Davisas gavo galimybę išplėšti pergalę, bet jis pataikė vieną baudos metimą, tad teko žaisti pratęsimą.

Per papildomas 5 minutes „Lakers“ neturėjo jokių šansų – pirmuosius taškus pelnė likus žaisti 35 sekundes, kai „76ers“ jau turėjo 12 taškų pranašumą ir pergalę savo rankose.

„76ers“: Joelis Embiidas 38 (3/4 tritaškiai, 12 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kld.), DeAnthony Meltonas 33 (8/12 tritaškiai, 7 per. kam.), Jamesas Hardenas 28 (3/8 tritaškiai, 12 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 14 (9 atk. kam.).

„Lakers“: Anthony Davisas 31 (12 atk. kam.), Austinas Reavesas 25 (4/6 tritaškiai), LeBronas Jamesas 23 (1/8 tritaškiai, 6 rez. perd.), Lonnie Walkeris 15 (3/5 tritaškiai), Russellas Westbrookas 12 (11 atk. kam., 11 rez. perd.).

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos