Laiku taškų lenktynes nutraukusią „Barcelona“ ištempė C.Higginso tritaškiai

Prieš 1 metus 61

Eurolygoje gražių vaizdų ir intrigos nepašykštėjo ispaniška dvikova.

Barselonos „Barcelona“ (7/3) savo arenoje 96:84 (22:22, 30:26, 24:25, 20:11) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (5/5).

.@MattCostello10 with the DUNK🔥#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/kscNryIVGN

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) November 25, 2022

Pirmajame kėlinyje pirmaujanti komanda nuolat keitėsi, o antrajame katalonai sugebėjo truktelėti į priekį Oscaro da Silvos ir Cory Higginso tritaškiais. Šarūnas Jasikevičius komandai du taškus sutaupė paprašęs peržiūrėti O.da Silvos bloką, po kurio teisėjai norėjo įskaityti taškus. Peržiūros metu tapo akivaizdu, kad blokas išties buvo švarus.

Dar iki ilgosios pertraukos keturis tritaškius sumetė Markusas Howardas, bet „Barcelona“ sugebėjo išlikti priekyje bei O.da Silvos dėjimo dėka į rūbinę išsinešė keturių taškų persvarą – 52:48.

Iš rūbinės komandos grįžo neatvėsusius ir toliau geriau puolė nei gynėsi, žygiuodamos triženklio rezultatyvumo tempu. Ketvirtojo kėlinio pradžioje M.Howardas du kartus lygino rezultatą – 78:78.

„Baskonia“ dėl penktosios pražangos prarado Maiką Kotsarą. C.Higginsas tokį įvykį pažymėjo trimis tritaškiais perlauždamas rungtynes – 90:80.

Paskutinėse mačo atakose Š.Jasikevičius rado vietos eksperimentams – aikštėje pasirodyti spėjo ir jaunasis aukštaūgis Jamesas Nnaji.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 12 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 2 naudingumo balus.

Vitorijos klubas šiame mače vertėsi be susižeidusio Tado Sedekerskio.

Atkarpose tautiečio paliktas spragas kamšyti bandęs Rokas Giedraitis per 25 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė bei surinko 6 naudingumo balus.

„Barcelona“: Janas Vesely 18 (6/9 dvitaškių), Cory Higginsas 17 (4/6 tritaškių), Oscaras da Silva 11, Nicolas Laprovittola (6 rez. perd., 3/5 tritaškių) ir Mike'as Tobey po 9.

„Baskonia“: Markusas Howardas 25 (4/7 tritaškių), Pierria Henry (6 rez. perd.) ir Mattas Costello po 13, Dariusas Thompsonas 9, Daultonas Hommesas 8 (2/6 tritaškių).

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti