L.Browno ir W.Baldwino tandemas įstūmė „Bayern“ į dar gilesnę duobę

Prieš 1 metus 52

Tel Avivo „Maccabi“ (13/12) komanda išvargo pergalę Eurolygoje ir namuose 90:82 (18:18, 21:26, 22:23, 29:15) palaužė Miuncheno „Bayern“ (9/16) klubą.

Andrea Trinchieri auklėtiniai kluptelėjo jau ketvirtąkart paeiliui Eurolygoje.

Visos rungtynės buvo gana atkaklios, tiesa, „Bayern“ minimaliai vis laikėsi priekyje. Trečiajam kėliniui einant į pabaigą, Miuncheno komanda atitrūko 64:57, tik Romanas Sorkinas kiek pašvelnino „Maccabi“ padėtį.

Vos prasidėjus ketvirtam ketvirčiui Lorenzo Brownas pelnė dvitaškį, o Johnas Dibartolomeo provokavo pražangą, atakuodamas iš toli – 66:67. Galiausiai Bonzie Colsonas tęsė spurtą, kuris rezultatą persvėrė – 68:67.

.@freddieg_33 STOPS Lorenzo Brown with a huge block🛑#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/t02pNXQuRf

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) February 23, 2023

„Maccabi“ laikė iniciatyvą savo rankose (81:75), nors Corey Waldeno tritaškis ir gaivino „Bayern“ šansus laimėti – 82:85. Liko 2 minutės, W.Baldwinas pelnė du taškus, varžovai neužpuolė, o galiausiai L.Browno baudos tvirtino pergalę „Maccabi“.

Pirmą tarpusavio akistatą laimėjusi buvo „Bayern“ (98:89).

L.Brownas ant parketo grįžo galingai – pelnė 27 taškus, atliko 6 perdavimus bei rinko 33 naudingumo balus. Jam puikiai talkino netoli trigubo dublio buvęs W.Baldwinas – pelnė 15 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei rinko 26 naudingumo balus.

Statistika netrukus

.@MaccabitlvBC and @FCBBasketball just hosted a block party in the first quarter🛑👇#EveryGameMatters pic.twitter.com/T4SNYf3xSu

„Ilgoji pertrauka“: NCAA lietuviai – Ą.Tubelio perspektyvos, nuviliantis Marčiulionis, išeivijos lietuvio žibėjimas ir „vaidmens žaidėjai“