Kulboka pranoko Gudaitį, bet pergalę šventė „Panathinaikos“

Prieš 1 metus 46

Graikijos krepšinio lygoje Atėnų „Panathinaikos“ (13-2) ekipa namuose 87:79 (14:24, 29:16, 23:23, 21:16) įveikė Patrų „Promitheas“ (9-7) komandą.

„Panathinaikos“ gretose šiam mačui Marius Grigonis registruotas nebuvo.

Artūras Gudaitis nugalėtojams per 22 minutes pelnė 9 taškus (3/3 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

Arnoldas Kulboka buvo rezultatyviausias tiek savo komandoje, tiek rungtynėse. Jis per 34 minutes įmetė 22 taškus (4/5 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir užfiksavo 26 naudingumo balus.

„Panathinaikos“ ekipoje rezultatyviausias buvo 15 taškų pelnęs M. Ponitka, D. Baconas surinko 13.

„Pao“ Graikijos lygoje laimėjo jau 8-ąjį kartą iš eilės ir žengia antri, atsilikdami nuo visas 15 pergalių iškovojusio Pirėjo „Olympiakos“.

„Promitheas“ krepšininkai žengia septinti.