Kruvinos išgertuvės: girtos moterys peiliais žalojo girtus vyrus

Prieš 1 metus 68

Pirminiais duomenimis, antradienį, apie 16 val., Akmenėje, S. Daukanto g., bute, kilus konfliktui, moteris peiliu sužalojo vyrą (gim. 1959 m.), kuris paguldytas į ligoninę.

Įtariamoji neblaivi (2,31 prom.) (gim. 1959 m.) uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. (fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui).

Tą pačią dieną, apie 20 val. 15 min., Šilutės r., Kintų mstl., bute, kilus konfliktui, moteris peiliu sužalojo neblaivų (2,15 prom.) vyrą (gim. 1974 m.), kuris, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

Įtariamoji neblaivi (2,24 prom.) (gim. 1977 m.) uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. (fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui).

Bendrojo pagalbos centro numeris – 112.
Specializuotos pagalbos centrų sąrašas ir kontaktai pagal savivaldybes:

Pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims visoje Lietuvoje teikia Specializuotos pagalbos cendivai (SPC). Patyrėte fizinį, psichologinį, seksualinį, ekonominį smurtą? Nedvejodami kreipkitės nurodytais kontaktais pagal savo gyvenamąją vietą:

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Visą pranešimą galite skaityti ČIA