Kovoje su Ispanijos autsaideriais – rezultatyvus R.Giedraitis

Prieš 1 metus 67

Eilinį kartą galingą puolimą pademonstravusi Vitorijos „Baskonia“ (24/5) Ispanijos čempionate svečiuose 112:93 (32:18, 23:23, 20:22, 37:30) nugalėjo Fuenlabrados „Carplus“ (4/25) klubą.

Fuenlabrados ekipa – visiška autsaiderė Ispanijoje, o baskai išsaugo antrąją poziciją lygoje.

Tadas Sedekerskis vis dar nežaidė, nors netrukus turėtų grįžti ant parketo.

Tuo tarpu Rokas Giedraitis „Baskonia“ ekipai per 21 minutę pelnė 12 taškų (1/1 dvit., 3/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą klydo, provokavo 2 pražangas, kartą prasižengė ir rinko 13 naudingumo balų.

Vitorijos komandoje su 26 taškais rezultatyviausias buvo Markusas Howardas, jam gerai talkino 13 taškų pelnęs Danielis Diezas (6 atk. kam.), 12 įmetė Stevenas Enochas (11 atk. kam.).

Fuenlabrados ekipai po 20 taškų rinko Lasanas Kromahas ir Mehdy Ngouama, 14 pelnė Prince‘as Ali (8 rez. perd.), 9 – Juanas Fernandezas.

#Live | CHOOOF @giedraitis31 👏👏
🏀 04-15
⏳ 05:13 1Q#GoazenBaskonia pic.twitter.com/gormjlqmd0

— Baskonia (@Baskonia) April 23, 2023 — Liga Endesa (@ACBCOM) April 23, 2023

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai