Kosminis krepšinis: du pratęsimus išplėšęs Dončičius su „Mavericks“ palaužė „Lakers“

Prieš 1 metus 51

Sunkią pergalę penktadienį pasiekė Dalaso „Mavericks“ ekipa.

Dalaso „Mavericks“ po dviejų pratęsimų triumfavo (36:22, 23:26, 23:28, 19:25, 7:7, 11:7).

Dalaso ekipa po pirmojo kėlinio turėjo 14 taškų pranašumą, tačiau galiausiai sugebėjo jį iššvaistyti.

Rungtynėse likus beveik 2 minutėms iki finalinės sirenos rezultatas buvo lygus – 97:97.

„Lakers“ žaidė kiek geriau, R. Westbrooko baudų metimai likus 11,2 sek. „Lakers“ sukrovė 3 taškų persvarą, bet likus 6,7 sek. L. Dončičius smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą, o komandos galiausiai keliavo į pratęsimą.

LUKA DONCIC STEPS BACK TO FORCE OVERTIME ON TNT! pic.twitter.com/3QVewPeIgy

— NBA (@NBA) January 13, 2023

Pirmajame pratęsime ir vėl pirmavo „Lakers“, bet lemiamą tritaškį ir vėl smeigė L. Dončičius ir rungtynėse prireikė antro pratęsimo.

Visgi antrojo pratęsimo metu pranašesnė buvo „Mavericks“ ekipa ir pasiekė sunkią pergalę.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė L. Dončičius, kuris pelnė 35 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Los Andželo ekipoje išsiskyrė Russellas Westbrookas, kuris pelnė 28 taškus, ir LeBronas Jamesas, kuris pelnė 24 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.