„Kings“ į priekį tempęs D.Sabonis nenutraukė „Knicks“ serijos

Prieš 1 metus 61

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pastaruoju metu retą pralaimėjimą patyrė Sakramento „Kings“ (14/11).

Domanto Sabonio ekipa išvykoje 99:112 (22:36, 28:30, 30:29, 19:17) nusileido Niujorko „Knicks“ (14/13) klubui.

Dar pirmajame kėlinyje toli varžovus paleidę (19:36) „karaliai“ visą likusį laiką paaukojo deficito mažinimo, bet ši misija vykdėsi sunkiai. Ketvirtajame kėlinyje mačo tempas itin sulėtėjo ir Sakramento klubas neišsikapstė.

D.Sabonis per 39 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvitaškių, 6/11 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Jam rungtyniaujant varžovai įmetė šešiais taškais daugiau nei „Kings“.

Lietuvis buvo rezultatyviausiais komandoje, nors prie to prisidėjo ir De’Aarono Foxo trūkumas – gynėjo trūkumas apribojo komandos puolimą.

Prieš lietuvį papildomos motyvacijos niekada nestokojantis Juliusas Randle’as vėl pasižymėjo – dar trečiajame kėlinyje jis buvo išvytas į rūbinę dėl antrosios techninės pražangos. Tiesa, ir iki tol jis spėjo surengti galingą pasirodymą, per 27 minutes pelnydamas 27 taškus (6/9 dvitaškių, 3/11 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovodamas 8 ir prarasdamas 2 kamuolius, atlikdamas 3 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius prasižengdamas.

„Buvo emocingos rungtynės. Po pirmosios pražangos turėjome labiau pasistengti jį nuramindami. Suprantu nusivylimą. Buvo fiziškos rungtynės, o jis tame epizode sugėrė stiprų smūgį, bet jis žaidė puikiai ir negalime leisti jam blaškytis“, – po mačo teigė komandos strategas Tomas Thibodeau.

„Knicks“ pirmą kartą šį sezoną laimėjo keturis mačus paeiliui, „Kings“ suklupo antrą kartą per tris pastaruosius susitikimus.

Sakramento klubas išlaiko penktąją poziciją Vakaruose, Niujorko ekipa Rytuose dalinasi šeštąją vietą.

„Kings“: Domantas Sabonis 20 (12 atk. kam., 4 rez. perd., 7/10 dvitaškių), Keeganas Murray’us 18 (7 atk. kam., 3/8 tritaškių), Kevinas Huerteris 17 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 2/9 tritaškių), Harrisonas Barnesas 15 (1/5 tritaškių), Malikas Monkas 12 (3/15 metimų), Trey’us Lylesas 8, Davionas Mitchellas 7.

„Knicks“: Juliusas Randle’as (8 atk. kam., 3/11 tritaškių) ir R.J.Barrettas (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 18 (5 klaidos), Immanuelis Quickley (1/5 tritaškių) ir Mitchellas Robinsonas (9 atk. kam., 5/5 dvitaškių, 2 blokai) po 12, Quentinas Grimesas 7 (6 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos