Keturių įvarčių fiesta Barselonoje baigėsi „Barcos“ ir „Man Utd“ lygiosiomis

Prieš 1 metus 49

Ketvirtadienį startavo UEFA Europos lygos atkrintamųjų kovos. Intriguojanti akistata įvyko „Camp Nou“ stadione.

„Barcelona“ savo žiūrovų akivaizdoje priėmė Anglijos grandą „Manchester United“. Po atkaklios kovos komandos išsiskyrė taikiai – 2:2 (0:0).

Visi keturi įvarčiai krito antrajame kėlinyje.

50-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Marcosas Alonso, bet „Man Utd“ pateikė žaibišką atsakymą – 53-ąją minutę rezultatą išlygino Marcusas Rashfordas, o dar po 6 minučių kamuolį į savo vartus nukreipė Julesas Kounde.

„Barca“ nenuleido rankų ir 76-ąją minutę grąžino lygybę, kai Raphinha, bandydamas atlikti perdavimą į baudos aikštelę, galiausiai pasiuntė kamuolį į vartus.

Rungtynių pabaigoje „Barcelona“ spaudė varžovus ir sykį sudrebino vartų konstrukciją, tačiau rezultatas nepakito.

Atsakomosios rungtynės „Old Trafford“ stadione Mančesteryje įvyks vasario 23 d.

Kitose rungtynėse „Salzburg“ 1:0 nugalėjo „AS Roma“, Donecko „Šachtar“ 2:1 įveikė „Rennes“, o Amsterdamo „Ajax“ sužaidė lygiosiomis su Berlyno „Union“.