Karštame Belgrado derbyje – siautėję sirgaliai, sustabdyta kova ir „Crvena Zvezda“ pergalė

Prieš 1 metus 62

Adrijos lygoje įvyko Belgrado derbis, kuriame pergalę pasiekė „Crvena Zvezda“ (7/1). Ji savo tvirtovėje 90:74 (20:18, 29:30, 21:17, 20:9) įveikė „Partizan“ (7/2) klubą.

Dar pirmojo kėlinio pabaigoje mačas buvo sustabdytas, nes įsiutę „Crvena Zvezda“ sirgaliai ėmė mėtyti daiktus į aikštelę. Juos raminti bandė visi, net mikrofoną paėmęs Branko Lazičius.

— Gigantes del Basket (@GIGANTESbasket) November 28, 2022

Areną iš pradžių paliko apsaugos saugomi teisėjai, o galiausiai viskas baigėsi tuo, kad rungtynės tęsėsi išvis be ištikimiausių klubo sirgalių, kurie nenurimo. Jie buvo išvaryti, mačas tęsėsi po pusvalandžio.

Pirmo kėlinio epizode traumą patyręs Nikola Ivanovičius į aikštę taip ir negrįžo.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Luca Vildoza (5 rez. perd., 2/7 trit.), 17 – Nemanja Nedovičius (5 rez. perd., 2/7 trit.), 11 – Ognjenas Dobričius, 9 – Benas Bentilas, 8 – Filipas Petruševas (5 atk. kam.).

„Partizan“ 15 taškų rinko Ioannis Papapetrou, 14 – Dante Exumas, 12 – Kevinas Punteris, 9 – Yamas Madaras.

pic.twitter.com/ZRmCoXQ7PD

— Bojan Brezovac (@Breza89) November 28, 2022

pic.twitter.com/iPhCPlKm7m

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių