K.Porzingis karjeros rungtynes sužaidė oponento trauma pažymėtame mače

Prieš 1 metus 62

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) itin rezultatyvią pergalę pasiekė Vašingtono „Wizards“ (11/10) ekipa.

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) sostinės klubas namie 142:127 (38:33, 39:25, 32:39, 33:30) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (10/11).

Šeimininkai beveik nepavejamai pabėgo dar antrajame kėlinyje (73:46), o ir vėliau apsukų puolime nemažino. Šimtasis taškas pelnytas dar likus žaisti 3 minutes trečiajame kėlinyje (100:84), o solidi persvara išlaikyta iki finišo tiesiosios.

Rungtynių pagrindinius akcentus dėliojo Kristapas Porzingis – 31 minutė, 41 taškas (6/8 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 11/1 baudų metimų), 4 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokai, klaida ir 3 pražangos.

Latviui tai tapo rezultatyviausiu karjeros maču.

„Turiu pripažinti, kad jaučiuosi puikiai. Maniau, kad nepasieksiu 40 taškų ribos, nes nušluosime juos 30 taškų skirtumu ir man neteks žaisti ketvirtame kėlinyje. Tikrai galvojau apie tokį scenarijų“, – karjeros maču džiaugėsi K.Porzingis.

Priešingus jausmus išgyveno varžovų aukštaūgis Karlas-Anthony Townsas, kuris trečiajame kėlinyje susižeidė ir aikštelę paliko tik padedamas komandos draugų. Po rungtynių jo trauma apibūdinta kaip blauzdos patempimas.

Vidurio puolėjui blizgėti nepavyko ir iki lemtingo epizodo – didesnį krūvį puolime nešė Anthony Edwardsas. Gynėjas per 37 minutes pelnė 29 taškus (8/13 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 10/11 baudų metimų), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 7 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Jis vienas suklydo tiek pat kartų, kiek visa Vašingtono ekipa (7). Tuo pačiu „Wizards“ tritaškius metė 48 procentų taiklumu (15/31).

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 29 (8 atk. kam., 7 klaidos), Jaylenas Nowellas 23 (5 atk. kam.), Rudy Gobertas 19 (7 atk. kam., 7/7 dvitaškių), D'Angelo Russellas 17 (5 rez. perd., 1/7 tritaškių), Kyle'as Andersonas (8 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Karlas-Anthony Townsas po 8.

„Wizards“: Kristapas Porzingis 41 (6/10 tritaškių), Kyle'as Kuzma 23 (8 atk. kam., 9 rez. perd., 4/7 tritaškių), Bradley Bealas 22 (5 rez. perd.), Corey Kispertas 11, Jordanas Goodwinas 10 (6 erz. perd.), Willas Bartonas 9.

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių