K.Porzingio lyderystė puolime nevirto pergale Orlande

Prieš 1 metus 55

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nuo įkrintamųjų barjero tolsta vėl suklupę Vašingtono „Wizards“ (32/40).

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) sostinės ekipa išvykoje 112:122 (25:26, 31:34, 32:27, 24:35) nusileido Orlando „Magic“ (30/43) klubui.

Ketvirtąjį kėlinį komandos pradėjo lygiu rezultatu (91:91), o dar likus žaisti puspenktos minutės jas skyrė tik vienas metimas (102:105). „Magic“ iškart po to pabėgo dviženkliu skirtumu (113:103), kurį išlaikė iki finalinės sirenos.

Orlando ekipa puikiai dalinosi krūvį puolime. Taškus rinko vos septyni žaidėjai, bet visi jie tilpo į 14–22 taškų intervalą.

„Wizards“ turėjo gerokai aiškesnį lyderį – Kristapas Porzingis per 38 minutes pelnė 30 taškų (9/15 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė. Jam esant aikštėje „Wizards“ pirmavo šešiais taškais.

Vašingtono ekipa pralaimėjo kovą dėl kamuolių (33:42) ir nesusitvarkė su varžovais gynyboje. „Magic“ tritaškius metė 44 procentų taiklumu (12/27), dažnai stojo prie baudų metimo linijos ir ten taip pat buvo efektyvūs (24/25).

„Wizards“ per septynis pastaruosius mačus pasiekė tik vieną pergalę. Nutrūko ir tarpusavio pergalių serija – prieš „Magic“ sostinės ekipa nebuvo kritusi nuo 2020-ųjų gruodžio.

Orlando klubas Rytų konferencijoje žengia tryliktas ir išlaiko šansus pasiekti įkrintamąsias, Vašingtono komanda rikiuojasi laipteliu aukščiau.

„Wizards“: Kristapas Porzingis 30 (6 atk. kam., 3/7 tritaškių), Bradley Bealas 16 (5 atk. kam., 7 rez. perd., 4/15 metimų), Deni Avdija 15 (10 atk. kam., 3/4 tritaškių), Monte Morrisas 14 )8 rez. perd.), Danielis Gaffordas 12 (6/7 dvitaškių), Corey Kispertas 9 (1/5 tritaškių).

„Magic“: Gary Harrisas 22 (6/9 tritaškių), Franzas Wagneris 20 (6 rez. perd.), Paolo Banchero 18 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Markelle’as Fultzas 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Cole’as Anthony 16 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Moritzas Wagneris 15, Wendellas Carteris 14 (9 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“ apie „Savivaldybių lygą“: brangiausi kiekvienos komandos žaidėjai, klubų biudžetai, savivaldybių indėlis ir geriausiai/blogiausiai išnaudojami pinigai