K.Kullamae tolimas metimas pražudė Slovėnijos rinktinę

Prieš 1 metus 48

Estijos rinktinė (3/8) pasiekė dramatišką pergalę atrankoje į Pasaulio taurę ir namie 79:78 (24:16, 13:24, 18:19, 24:19) palaužė Slovėniją (7/4).

Tiesa, ši pergalė menkai guodžia estus, kurių pasaulio čempionate nebus, o slovėnai jau iki šiol buvo užsitikrinę bilietą į jį.

Pergalę estams lėmė likus 2 sek. pataikytas Kristiano Kullamae tritaškis.

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ atstovas per 28 minutes pelnė 12 taškų (2/8 dvit., 2/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą klydo, 2 – prasižengė bei rinko 7 naudingumo balus.

Estijai 15 taškų pridėjo Hugo Toomas, 13 – Kasparas Treieras (6 atk. kam., 1/7 trit.), 11 – Mikkas Jurkatammas (3/4 trit.), po 7 – Kregoras Hermetas ir Joonas Riismaa (6 atk. kam.).

Slovėnijai Gregoras Glasas pelnė 18 taškų (4/7 trit.), Žiga Samaras – 13 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Blažas Mahkovičius ir Aleksejus Nikoličius (6 rez. perd.) – po 11, Saša Ciani – 9.

— FIBA Basketball World Cup (@FIBAWC) February 24, 2023

„Ilgoji pertrauka“: NCAA lietuviai – Ą.Tubelio perspektyvos, nuviliantis Marčiulionis, išeivijos lietuvio žibėjimas ir „vaidmens žaidėjai“