K.Kublicko debiutą LKL „Žalgiris“ pažymėjo pergale

Prieš 1 metus 59

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse Kauno „Žalgirio“ (11/1) ekipa namuose 84:61 (19:14, 21:18, 21:13, 23:16) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/8) komandą.

„Žalgiriui“ šiame mače nepadėjo traumuotas Lukas Lekavičius, o taip pat sergantys Tomas Dimša, Karolis Lukošiūnas, Mantas Kalnietis bei Ignas Brazdeikis. Dvikovos metu kojos skausmus pajuto ir po pertraukos nebežaidė Liutauras Lelevičius.

Susitikimą „Pieno žvaigždės“ pradėjo sėkmingai – 7:0. Tuomet žalgiriečiai laimėjo atkarpą 13:2 ir perėmė iniciatyvą – 13:9. 4 minučių tylą nutraukė Igno Vaitkaus baudų metimai (11:13), bet „Žalgiris“ iki kėlinio pabaigos padidino atotrūkį – 19:14.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai bandė atsiplėšti (23:16), tačiau svečiai 7 taškais iš eilės išlygino rezultatą – 23:23. Nors 16-ąją minutę „Žalgiris“ vėl buvo atsiplėšęs 6 taškais (31:25), „Pieno žvaigždės“ netrukus vėl mynė oponentams ant kulnų – 32:33. Per likusį laiką taškus rinko tik žalgiriečiai, kurie įpusėjus dvikovai pirmavo 40:32.

Po didžiosios pertraukos prabėgus beveik minutei „Žalgiris“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 45:33. Toliau kauniečiai tolo nuo varžovų ir prieš lemiamą atkarpą jau turėjo solidžią taškų atsargą – 61:45.

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas – „Žalgiris“ sugebėjo dar labiau padidinti savo pranašumą ir finalinė sirena paskelbė apie 11-ąją pergalę šio sezono LKL kovose.

„Žalgiris“: Laurynas Birutis (9 atk. kam.) ir Motiejus Krivas (13 min., 5 atk. kam.) po 12, Arnas Butkevičius (7 atk. kam.), Keenanas Evansas (5 rez. perd.) ir Dovydas Giedraitis po 11, Edgaras Ulanovas 8... Kajus Kublickas 4 (23 min., 7 naud. bal.).

„Pieno žvaigždės“: Martynas Pacevičius 20, Ignas Vaitkus 9, Artiomas Kovalovas 8 (5 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos