K.Irvingas siautė ketvirtajame kėlinyje, tačiau jo ir L.Dončičiaus tandemas pergalingu kol kas netapo

Prieš 1 metus 47

Pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Dalaso „Mavericks“ (31/28) komanda, kuri namuose 121:124 (23:33, 31:32, 28:35, 39:24) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (31/29) krepšininkams.

Trečiajame ketvirtyje Minesotos komanda turėjo 26 taškų pranašumą, o dar ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 17 taškų – 104:87. Vis tik šeimininkai ėmė artėti ir likus žaisti 2 minutes Minesotos klubas pirmavo jau tik 4 taškais – 122:118. Likus žaisti 28 sekundes Kyrie Irvingas mažino skirtumą iki 2 taškų (121:123), o Mike’as Conley pataikė 1 baudą – 124:121. Paskutinės atakos metu K.Irvingas suklydo ir „Mavericks“ neišsigelbėjo.

Jaden McDaniels + Anthony Edwards game-winning defense on Luka Doncic + Kyrie Irving pic.twitter.com/aFdbZtvnGC

— Timberwolves Clips (@WolvesClips) February 14, 2023

K.Irvingas per 40 minučių pelnė 36 taškus (11/14 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles.

Komandos naujokas buvo nesustabdomas ketvirtajame kėlinyje, per kurį pelnė 26 taškus, tačiau būtent jo klaida tapo lemtinga mačo pabaigoje.

Luka Dončičius aikštėje išbuvo 36 minutes, įmetė 33 taškus (8/13 dvit., 2/7 trit., 11/15 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 4 kartus klydo ir 3 sykiuus prasižengė.

Tai buvo jau antrosios rungtynes, kuomet L.Dončičius žaidė kartu su K.Irvingu ir abu šiuos susitikimus Dalaso ekipa pralaimėjo.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 36 (15/23 metimai), Luka Dončičius 33 (12 atk. kam.), Christianas Woodas 24 (7/12 metimai).

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 32 (12/22 metimai), Rudy Gobertas 21 (14 atk. kam.), Jadenas McDanielsas 19 (7/8 metimai), Mike’as Conley (9 rez. per.) ir Kyle’as Andersonas po 12.

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos