K.Duranto šou tempė į pergalę be B.Simmonso likusius „Nets“

Prieš 1 metus 60

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) antrąją pergalę paeiliui pasiekė Bruklino „Nets“ (11/11) ekipa.

Bruklino klubas namie 109:102 (23:28, 29:23, 35:25, 22:26) palaužė Orlando „Magic“ (5/16).

Antrojoje mačo dalyje „Nets“ laikėsi likę be Beno Simmonso. Australą sustabdė pajausti skausmai kelio srityje. Iki tol jis per 11 minučių nebuvo pelnęs nė taško.

Be pagrindinio įžaidėjo likęs klubas atsiplėšė dviženkliu skirtumu (87:76), o mačo kontrolę išlaikė iki pat finalinės sirenos, lemiamu metu sėkmingai taškus rinkus Nicolasui Claxtonui.

Kevinas Durantas per 39 minutes surinko 45 taškus (16/19 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 4/4 baudų metimų), 7 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus, 6 klaidas ir 4 pražangas.

Tuo tarpu pirmasis šaukimas Paolo Banchero per 39 minutes pelnė 24 taškus (8/16 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 5/10 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Bruklino klubui neprireikė taiklių tritaškių (9/28, 32 procentai) ar dažnų baudų metimų (12/14 prieš 13/22). Svarbesniu aspektu jiems tapo laimėta kova dėl kamuolių – 42:35.

„Magic“: Paolo Banchero (5 rez. perd.) ir Bolas Bolas (6 atk. kam.) po 24, Franzas Wagneris 21 (3/6 tritaškių), Gary Harrisas 19 (4/6 tritaškių).

„Nets“: Kevinas Durantas 45 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Kyrie Irvingas 20, Nicolas Claxtonas (13 atk. kam.) ir Joe Harrisas (2/8 tritaškių) po 17.

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių