K.Durantą išerzinęs N.Jokičius trigubu dubliu nukalė svarbią pergalę

Prieš 11 mėnesius 77

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos pusfinalyje pergales ir toliau skina tik namų komandos.

Denverio „Nuggets“ savo arenoje 118:102 (35:24, 17:25, 39:25, 27:28) nugalėjo Fynikso „Suns“ bei serijoje atsiplėšė 3:2.

Kolorado klubas iki pergalės žygiavo užtikrintai. Dar pirmajame kėlinyje atsiplėšta 35:20, o šią persvarą išbarsčius (45:45) surengtas dar vienas spurtas (98:74), po kurio varžovai jau neatsitiesė.

Nebestebinantį trigubą dublį surinko Nikola Jokičius – 38 minutės, 29 taškai (10/17 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 3/5 baudų metimų), 13 atkovotų ir perimtas kamuolys, 12 rezultatyvių perdavimų, 2 blokai, 4 klaidos bei 3 pražangos.

Serbas sugebėjo dar ir išerzinti Keviną Durantą, kai kišo nosį į „Suns“ pasitarimą. Techniškai jis tam turėjo teisę, nes Fynikso ekipa šnekėjosi ne minutės pertraukėlės metu, o K.Durantas už aukštaūgio nustūmimą gavo techninę pražangą.

„Suns“ trenerių štabas ir toliau gali pasitikėti tik itin siauru žaidėjų ratu. Nė vienas nuo suolo pakilusių žaidėjų nepasiekė dviženklio rezultatyvumo, o Cameronas Payne’as ir toliau vargsta mėgindamas pakeisti traumuotą Chrisą Paulą, nė karto serijoje neperžengdamas 7 taškų ribos.

Abi komandos išmetė po tiek pat tritaškių, bet šie geriau krito šeimininkams – 13/27 prieš 9/27. „Nuggets“ tuo pačiu laimėjo kovą dėl kamuolių (50:42) bei išdalino gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų.

Pergalių skynimas tik savo arenose yra palankus namų pranašumą turintiems „Nuggets“, nors šeštasis serijos mačas vyks Fynikse.

„Suns“: Devinas Bookeris 28 (6 atk. kam., 4/7 tritaškių), Kevinas Durantas 26 (11 atk. kam., 7 rez. perd., 5 klaidos, 0/3 tritaškių), DeAndre Aytonas 14 (9 atk. kam., 7/12 dvitaškių), Terrence’as Rossas 9 (3/4 tritaškių), Cameronas Payne’as 7 (4 rez. perd.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (13 atk. kam., 12 rez. perd.), Bruce’as Brownas 25 (5 atk. kam.), Jamalas Murray’us (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Michaelas Porteris (8 atk. kam., 5/8 tritaškių) po 19, Aaronas Gordonas 10 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 7 (7 atk. kam., 1/6 metimų).

„Ilgoji pertrauka“: „Wolves“ sudėties dėlionė – kurie žaidėjai turi kontraktus, kurie galėtų likti ekipoje, kieno paslaugų reikėtų atsisakyti, kas galėtų papildyti ekipą bei kuriame tarptautiniame turnyre žais