JAV lengvosios atletikos čempionate – įspūdingas sprinterio greitis ir Richardson nesėkmė

Prieš 1 metus 98

JAV lengvosios atletikos čempionate buvo užfiksuotas geriausias sezono 100 m bėgimo rezultatas.

Tokijo žaidynių vicečempionas Fredas Kerley 100 m bėgimo pusfinalio distanciją įveikė per 9,76 sek. ir užfiksavo geriausią šio sezono rezultatą pasaulyje.

Finale F. Kerley distanciją įveikė per 9,77 sek. ir laimėjo aukso medalį.

Moterų 100 m bėgimo finale nebuvo galima pamatyti Sha'Carri Richardson.

Bėgikė atrankos bėgimų metu distanciją įveikė per 11,31 sek. ir nepateko į kitą etapą.

Priminsime, kad S. Richardson turėjo praleisti Tokijo žaidynes, nes jos mėginiuose buvo rasta marihuanos.

Moterų 100 m bėgimo finale auksą iškovojo Melissa Jefferson, kuri finišavo per 10.69 sek.

Vyrų disko metimo sektoriuje auksą iškovojo Andrew Evansas, kuris įrankį nusviedė 63,31 metro.

Priminsime, kad trečią geriausią šio sezono rezultatą užfiksavęs Andrius Gudžius diską yra nusviedęs 69,39 metro.