Jasikevičiaus „Barcelona“ sensacingai patyrė pralaimėjimą Karaliaus taurės ketvirtfinalyje

Prieš 1 metus 47

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ ekipa patyrė sensacingą pralaimėjimą ir kelionę Ispanijos Karaliaus taurės turnyre užbaigė jau ketvirtfinalyje.

„Barcelona“ rezultatu 87:89 (21:20, 20:14, 14:16, 21:26, 11:13) po pratęsimo nusileido Malagos „Unicaja“ ekipai.

R. Jokubaitis šiose rungtynėse per 18 minučių pelnė 7 (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud. met.) taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.

Nors „Barcelona“ pirmavo, bet „Unicaja“ sugebėjo sugrįžti į rungtynes, o galiausiai Cory Higginso metimas išplėšė pratęsimą.

Pratęsimo metu Malagos ekipa sugebėjo išsiveržti pratęsime į priekį pirmoji, o likus 9 sek. po Kendrico Perry dvitaškio „Unicaja“ turėjo 2 taškų persvarą.

Visgi, „Barcelona“ dar turėjo šansą išlyginti rezultatą, nes iki pratęsimo pabaigos likus 0,8 sek. prie baudų metimo linijos stojo Nicolas Laprovittola. Tačiau pastarasis prametė abu baudų metimus ir neleido „Barcelona“ kautis toliau.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Dario Brizuela, kuris pelnė 27 taškus, atkovojo vieną kmauolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 22 naudingumo balus.

Naudingiausiai Malagos ekipoje žaidė 22 taškus pelnęs, 6 kamuolius atkovojęs, 4 rezultatyvius perdavimus atlikęs ir 27 naudingumo balus surinkęs K. Perry.

„Barcelona“ gretose išsiskyrė Nikola Mirotičius, kuris pridėjo 15 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

„Unicaja“: D. Brizuela 27, K. Perry 22, T. Kalinoskis 12, D. Kravishas 10.

„Barcelona“: N. Mirotičius 15, N. Laprovittola 12, T. Satoransky 11, C. Higginsas 10