J.Valančiūno dvigubo dublio nepakako – pergalę šventė į rikiuotę sugrįžęs L.Jamesas

Prieš 1 metus 55

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pralaimėjimą patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (30/29) komanda.

Lietuvio klubas išvykoje 102:120 (25:38, 26:17, 24:34, 27:31) turėjo pripažinti Los Andželo „Lakers“ (27/32) krepšininkų pranašumą.

J.Valančiūnas aikštėje praleido 31 minutę, pelnė 12 taškų (6/9 dvit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Los Andželo ekipoje jau rungtyniavo po traumos sugrįžęs LeBronas Jamesas – jis per 30 minučių įmetė 21 tašką (7/9 dvit., 0/5 trit.,7/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blkavo metimą, 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Tai buvo pirmos L.Jameso rungtynės po to, kai jis tapo rezultatyviausiu visų laikų NBA lygos žaidėju.

Naujojo Orleano klubas vis dar laukia sugrįžtančio Ziono Williamsono, kuris praleido jau 22 susitikimą iš eilės. Krepšininkas buvo mače su komanda, tačiau jo sugrįžimas turėtų įvykti dar po kelių savaičių.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 25 (10/21 metimai), C.J.McCollumas 22 (9 rez. per.), Willy Hernangomezas 14 (11 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 12 (11 atk. kam.), Herbertas Jonesas 11 (5 rez. per.).

„Lakers“: Anthony Davisas 28 (10 atk. kam.), LeBronas Jamesas (7/14 metimai) ir D’Angello Russellas (7 rez. per.) po 21, Dennisas Schroderis 10.

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos