J.Valančiūnas pergalingame mače kamuolius rinko sparčiau nei taškus

Prieš 1 metus 57

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nenustebinusią pergalę pasiekė Naujojo Orleano „Pelicans“ (12/8) ekipa su Jonu Valančiūnu.

Luizianos klubas namie 105:101 (34:26, 22:24, 25:24, 24:27) pateisino favorito statusą prieš Oklahomos „Thunder“ (8/13).

Paskutinę mačo minutę svečiai dar pirmavo (101:100), tačiau dvitaškiu su pražanga pasižymėjo Zionas Williamsonas. Komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis, o lemiamą „Thunder“ išpuolį užbaigė Shai’aus Gilgeouso-Alexanderio pražanga puolime. Baudų metimais pergalę įtvirtino Herbertas Jonesas.

J.Valančiūnas per 20 minučių pelnė 8 taškus (3/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų metimų), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Lyderio vaidmens šiame susitikime ėmėsi Z.Williamsonas – 35 minutės, 23 taškai (11/17 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/1 baudos metimo), 8 atkovoti ir perimtas kamuolys, 8 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokai, 4 klaidos ir 3 pražangos.

Puolėjas puikiai pavadavo žaisti negalėjusius Brandoną Ingramą ir C.J.McCollumą.

„Jis puikiai susitvarkė, matote tai iš rezultatyvių perdavimų skaičiaus. Buvo momentų, kai jis savo greičiu galėjo veržtis, bet pasitikėjo komandos draugais. Visi labai juo didžiuojamės“, – teigė komandos strategas Willie Greenas.

„Pelicans“ pergalei kojos nepakišo ir prastas tritaškių pataikymas (9/32, 28 procentų taiklumas) bei net 22 klaidos.

„Thunder“: Shai'us Gilgeousas-Alexanderis 31 (6 atk. kam., 7 klaidos, 16/18 baud. met.), Luguentzas Dortas 14 (5 rez. perd.), Aleksejus Pokuševskis 11 (3/5 tritaškių), Jeremiah Robinsonas-Earlas 10 (13 atk. kam.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 23 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Trey'us Murphy 20 (6 atk. kam., 2/7 tritaškių), Jose Alvarado 15 (3/8 tritaškių), Herbertas Jonesas 12 (4 per. kam., 3 blokai, 1/5 tritaškių), Willy Hernangomezas 10 (9 atk. kam.), Dysonas Danielsas ir Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) po 8.

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių