J.Valančiūnas dvigubu dubliu prisidėjo prie lyderius ilsinusių čempionų sutriuškinimo

Prieš 1 metus 64

Triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (10/7) klubas.

Lietuvio ekipa namuose 128:83 (35:16, 30:25, 32:24, 31:18) nugalėjo San Fransisko „Golden State Warriors“ (8/10) krepšininkus.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 23 minutes pelnė 10 taškų (4/4 dvit., 2/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Itin galingai sužaidė Brandonas Ingramas – jis per 31 minutę įmetė 34 taškus (9/12 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir sykį pažeidė taisykles.

— NBA (@NBA) November 22, 2022

NBA čempionai šiame mače vertėsi be Draymondo Greeno, Klay’aus Thompsono, Stepheno Curry ir Andrew Wigginso, kuriems buvo suteikta poilsio.

„Tai buvo vakaras, kurio metu norėjome suteikti šansą jaunimui ir tai buvo sunkus mačas. Varžovai žaidė itin užtikrintai“, – po pralaimėjimo kalbėjo Steve’as Kerras.

San Fransisko ekipa „iš žaidimo“ atakavo vos 38 procentų tikslumu (28/74), kai jų oponentai 54 procentais (49/91).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34 (12/19 metimai), Devonte Grahamas 19 (6/11 trit.), C.J.McCollumas 15, Jose Alvarado ir Jonas Valančiūnas (13 atk. kam.) po 10, Zionas Williamsonas 9.

„Golden State Warriors“: Jordanas Poole’as 26 (2/9 trit.), Jonathanas Kuminga 18 (4/12 trit.), JaMychalas Greenas (8 atk. kam.) ir Mosesas Moody po 10.

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti