J.Murray'aus tritaškis paskandino D.Lillardo vedamą Portlando komandą

Prieš 1 metus 62

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Denverio „Nuggets“ (15/10) ekipa išvykoje 121:120 (30:36, 33:28, 26:35, 32:21) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (13/12) krepšininkus.

Likus žaisti 45 sekundes Jamalas Murray’us išvedė į priekį svečius (116:115), bet tiksliu metimu atsake Anfernee Simonsas – 117:116. Minimalų pranašumą Denverio komandai grąžino Aaronas Gordonas (118:117), tačiau likus žaisti 9 sekundes tritaškį pataikė Damianas Lillardas – 120:118. Paskutinės svečių atakos smaigalyje atsidūręs J.Murray tiksliai atakavo iš toli (121:120) ir „Nuggets“ šventė pergalę.

JAMAL MURRAY CALLED GAME pic.twitter.com/gy97R3qlif

— NBA (@NBA) December 9, 2022

Portlando komandos neišgelbėjo puikus D.Lillardo žaidimas – gynėjas per 38 minutes pelnė 40 taškų (3/5 dvit., 9/17 trit., 7/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, sykį suklydo, 2 kartus pažeidė taisykles.

Arti trigubo dublio nugalėtojų gretose buvo Nikola Jokičius – serbas 33 taškus (13/22 dvit., 1/3 trit., 4/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Denverio klubui vis dar padėti negali Michaelas Porteris, kuris praleido jau 8 rungtynes iš eilės. Komandos vyriausiasis treneris Michaelas Malone’as po rungtynių dar neturėjo atsakymo, kada į rikiuotę grįš jo auklėtinis.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 33 (10 atk. kam., 9 rez. per.), Jamalas Murray’us 21 (3/10 trit., 8 rez. per.), Aaronas Gordonas 20, Bonesas Hylandas 13, Bruce’as Brownas 10.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 40 (9/17 trit., 12 rez. per.), Jusufas Nurkičius 21 (9 atk. kam.), Jerami Grantas 18 (2/7 trit.), Joshas Hartas 12 (6 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos