J.Loydas išvengė smegenų sukrėtimo, bet gulsis ant operacinės stalo

Prieš 1 metus 61

Monako „AS Monaco“ komanda ketvirtadienį Eurolygos mače Madride 95:94 po pratęsimo nugalėjo Madrido „Real“ krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis Guerschonas Yabusele alkūne pataikė į veidą Jordanui Loydui, kuris skausmingai krito ant žemės ir susitrenkė galvą.

Amerikietis areną paliko ant neštuvų ir buvo nugabentas į ligoninę, kur jam buvo atlikti tyrimai. Paaiškėjo, kad gynėjas išvengė smegenų sukrėtimo, tačiau jam lūžo nosies kaulas, todėl atletas bus operuojamas.

Madride J.Loydas per 27 minutes įmetė 19 taškų ir surinko 25 balus, taip svariai prisidėdamas prie pergalės.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos