J.Jocytė ir K.Nacickaitė triuškinančiomis pergalėmis pradėjo Europos taurės ketvirtfinalius

Prieš 1 metus 47

Moterų Europos taurėje startavo ketvirtfinalių etapas, gerai prasidėjęs lietuvių komandoms.

Stambulo „Galatasaray“ išvykoje net 86:61 (19:12, 21:19, 29:8, 17:22) nušlavė La Seu d’Urchelio „Sedis Basquet“ klubą iš Ispanijos.

Nugalėtojų gretose žibėjo Kamilė Nacickaitė – 28 minutės, 19 taškų (1/4 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 5 atkovoti ir perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos, 2 pražangos ir 18 naudingumo balų.

22 taškus lietuvės komandai surinko Epiphany Prince (5 atk. kam., 4/6 tritaškių), 18 – Azura Stevens, 15 – Teaira McCowan (23 atk. kam., 6 klaidos). Varžovėms 14 taškų pelnė Stephanie Watts (6 atk. kam.), 13 – Laia Raventos, 12 – Georgina Bahi.

Atsakomasis mačas Stambule numatytas kovo 1-ąją.

Varžoves mindė ir Vilerbano ASVEL, namie nušlavusi tautietes Anžė „UFAB49“ – 88:58 (18:13, 36:16, 26:15, 8:14).

Justė Jocytė nugalėtojoms per 19 minučių pelnė 3 taškus (1/2 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, 2 sykius suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

18 taškų Vilerbano klubui surinko Gabby Williams (4/5 tritaškių), 16 – Sandrine Gruda (7/8 dvitaškių), 13 – Marine Johannes (5 atk. kam., 5 rez. perd.), 12 – Alexia Chartereau (8 atk. kam.). Viešnioms 12 taškų pelnė Nabala Fofana, 11 – Leila Lacan.

Anžė mieste komandos taip pat susitiks kovo 1-ąją.

Vietas pusfinalyje pelnys geresnį įmestų ir praleistų taškų santykį per du mačus pasiekusios ekipos, tad lietuvės gali būti praktiškai ramios, kad pratęs kovas dėl trofėjaus. Sėkmės atveju jos žaistų skirtinguose pusfinaliuose, kuriuose formatas išliks tas pats. Čempioną nulems identiška finalo serija.

Kiti rezultatai:

Ramlos „Elitzur“ (Izraelis) 80:75 Venecijos „Umana Reyer“ (Italija)

Vilnev d’Asko ESV (Prancūzija) 84:68 Saragosos „Casademont“ (Ispanija)

„Ilgoji pertrauka“: NCAA lietuviai – Ą.Tubelio perspektyvos, nuviliantis Marčiulionis, išeivijos lietuvio žibėjimas ir „vaidmens žaidėjai“