J.Brunsono vedama „Knicks“ laimėjo principinį susitikimą prieš naują lyderį atradusį Bruklino klubą

Prieš 1 metus 45

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pralaimėjimą patyrė Bruklino „Nets“ (33/24) komanda, kuri išvykoje 106:124 (26:32, 35:26, 22:35, 23:31) nusileido Niujorko „Knicks“ (32/27) krepšininkams.

Niujorko klubas laimėjo jau 4 iš pastarųjų 5 rungtynių, tuo tarpu „Nets“ per 5 mačų seriją pergale džiaugėsi vos sykį.

Mainų supurtytoje Bruklino komandoje rezultatyvumu išsiskyrė iš Dalaso „Mavericks“ neseniai persikėlęs Spenceris Dinwiddie.

Gynėjas per 33 minutes pelnė 28 taškus (5/11 dvit., 3/10 dvit., 9/9 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, po 2 sykius prasižengė ir suklydo.

Nugalėtojų gretose spindėjo Jalenas Brunsonas – jis aikštėje praleido 36 mintues, įmetė 40 taškų (9/12 dvit., 6/9 trit., 4/8 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir 3 kartus prasižengė.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 28 (8/21 metimai), Cameronas Johnsonas 14 (2/6 trit.), Nicas Claxtonas 11 (6 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas 9 (5 atk. kam.).

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 40 (15/21 metimai), Joshas Hartas 27 (10/14 metimai), Juliusas Randle’as 18 (10 atk. kam.), Immanuelis Quickley 14.

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos