J.Brunsono tempiama „Knicks“ – per žingsnį nuo Rytų konferencijos pusfinalio

Prieš 1 metus 70

Pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose iškovojo Niujorko „Knicks“ ekipa, kuri Rytų konferencijos ketvirtfinalyje namuose 102:93 (30:23, 24:22, 19:26, 29:22) įveikė Klivlando „Cavaliers“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3:1.

Penktosios serijos rungtynės balandžio 27 dieną vyks Klivlande.

Į pergalę „Knicks“ vedė Jalenas Brunsonas, kurio sąskaitoje buvo 29 taškai (6/9 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

BANG. pic.twitter.com/LWqLJ0Vnrx

— NEW YORK KNICKS (@nyknicks) April 23, 2023

Likus 10 minučių iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus (75:75), tačiau šeimininkai surengė atkarpą 23:12 ir likus pusantros minutės po R.J.Barretto baudos metimo susikrovė 11 taškų persvarą (98:87). Per likusį laiką „Cavaliers“ išsigelbėti nepavyko.

Nuo pralaimėjimo Klivlando ekipos neišgelbėjo Dariusas Garlandas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 23 taškai (7/12 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), 2 atkovoti kamuoliai ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Blankų mačą sužaidė „Cavaliers“ lyderis Donovanas Mitchellas, kuris per 42 minutes surinko 11 taškų ir pataikė vos 5 metimus iš 18.

AND THE FOUL.😤@CarisLeVert | #LetEmKnow pic.twitter.com/zsN002MNuU

— Cleveland Cavaliers (@cavs) April 23, 2023

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 29 (6/13 dvit., 5/9 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kl.), R.J. Barrettas 26 (9/12 dvit., 0/6 trit., 8/13 baud.), Joshas Hartas 19 (6/12 dvit., 7 atk. kam.), Mitchellas Robinsonas 12 (5/7 dvit., 11 atk. kam., 2 blk.).

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 23 (7/12 dvit., 2/4 trit., 10 rez. perd.), Carisas LeVertas (2/6 trit., 9 atk. kam.) ir Jarrettas Allenas (7/11 dvit.) po 14, Evanas Mobley 12 (5/8 dvit., 7 atk. kam., 2 blk.), Donovanas Mitchellas 11 (5/14 dvit., 5 rez. perd., 6 kl.).

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai