Įvarčių mašina Haalandas vėl gelbėjo „Man City“ – per pridėtą laiką nugalėtas „Fulham“

Prieš 1 metus 63

„Manchester City“ klubas šventė dramatišką pergalę Anglijos „Premier“ lygoje, o nesustabdomai rungtyniaujantis Erlingas Haalandas pelnė jau savo 18-ąjį įvartį šalies čempionate.

Šeštadienį Pepo Guardiolos kariauna 15-ojo turo rungtynėse 2:1 (1:1) palaužė Londono „Fulham“.

16-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Julianas Alvarezas, tačiau netrukus rungtynių eigą pakeitė Joao Cancelo, užsidirbęs raudoną kortelę ir palikęs „Man City“ ekipą žaisti mažumoje.

Be to, portugalas prasižengė baudos aikštelėje, todėl „Fulham“ gavo 11 metrų baudinį ir jį tiksliai realizavo Andreasas Pereira.

Net ir vieno žaidėjo aikštėje netekęs „Man City“ kovojo iki pabaigos ir paskutinėmis rungtynių minutėmis išplėšė pergalę. Šį kartą 11 metrų baudinys buvo paskirtas į „Fulham“ vartus, o jį užtikrintai realizavo E. Haalandas.

Norvegas rezultatyviausio žaidėjo lenktynėse artimiausią persekiotoją – Harry Kane`ą – lenkia 8 įvarčiais.

„Man City“ po pergalės laikinai pakilo į pirmąją vietą. Sekmadienį lyderio poziciją galės susigrąžinti „Arsenal“.