Itin permainingose rungtynėse „Fenerbahče“ nugalėjo „Bayern“ ekipą

Prieš 2 metus 146

Eurolygos rungtynėse Stambulo „Fenerbahče“ (10/16) ekipa namuose 81:76 (27:16, 18:15, 9:31, 27:14) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (13/13) krepšininkus, kurie yra užsitikrinę vietą atkrintamosiose.

„Fenerbahče“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau sužaidus 6 minutes turėjo dviženklį pranašumą – 16:4. Šeimininkavę turkai užtikrintai baigė ir pirmąją mačo dalį – 45:31.

Po didžiosios pertraukos „Bayern“ sugrįžo ant parketo tarsi kita komanda tiek ginantis, tiek puolant – atkarpa 21:2 leido vos per 5 minutes sudeginti turėtą deficitą bei išsiveržti į priekį – 52:47. Iki kėlinio pabaigos svečių atotrūkis išaugo iki 8 taškų – 62:54.

Lemiamą atkarpą „Fenerbahče“ pradėjo spurtu 10:0, kuris vėl leido perimti iniciatyvą – 64:62. „Bayern“ vis laikėsi arti varžovų, bet niekaip išsiveržti į priekį nesugebėjo, o prasidėjus paskutinei minutei Pierria Henry įmetė tritaškį – 78:73.

Čia iniciatyvos ėmėsi Vladimiras Lučičius, išprovokavęs pražangą ir sumetęs tris baudas – 76:78. Janas Vesely atsakė dvitaškiu su pražanga (80:76), bet baudos neįmetė. Svečių ataka baigėsi netiksliu tritaškiu ir taip galutinai subliūško galimybės išsigelbėti.

Turkijos klubas dėl traumos prarado Marko Guduričių, kuris sužaidė vos 9 minutes ir daugiau ant parketo negrįžo – dvikovą baigė su 0 taškų ir -2 naudingumo balais.