Italijoje – produktyvus E.Bendžiaus žaidimas

Prieš 1 metus 53

Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ (10/9) komanda Italijos čempionate svečiuose 93:80 (25:17, 21:19, 20:22, 27:22) nugalėjo Brešos „Germani“ (7/12) klubą.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 13 taškų (1/4 dvit., 3/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą klydo, išprovokavo 4 kamuolius, 4 kartus prasižengė ir rinko 14 naudingumo balų.

Sasario komandai 22 taškus rinko Chrisas Dowe‘as, 16 – Filipas Kruslinas, Brešos ekipai 23 taškus pelnė Amedeo Della Valle, 18 – Kenny Gabrielis.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros