Išskirtinis Vokietijos lietuvio pasirodymas – 18 taškų ir neigiamas naudingumas

Prieš 1 metus 47

Pasirodymą jaunimo Eurolygos atrankoje baigė Vechtos RASTA su įžaidėju Roy’u Krupniku.

Lietuvio komanda Patruose laimėjo rungtynes dėl penktosios vietos, 68:64 (18:27, 15:8, 18:18, 17:11) pranokdama Basano del Grapo „Orange1“ komandą iš Italijos.

Neįprastą pasirodymą surengė rezultatyvus, bet ne našus R.Krupnikas. Gynėjas per 35 minutes pelnė 18 taškų (4/15 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 4/8 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 9 kartus suklydo, gavo 3 blokus, išprovokavo 7 pražangas, pats 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko neigiamą naudingumo balą.

Visame turnyre 16 metų 185 cm ūgio atletas per 31 minutę rinko 19,8 taško (36 procentai tritaškių), 4,8 atkovoto kamuolio, 5,5 rezultatyvaus perdavimo, 7,8 klaidos ir 8,2 naudingumo balo.

Turnyro metu Vechtos ekipa besąlygiškai rėmėsi trimis žaidėjais. Paskutiniajame mače 200 cm ūgio Karlas Buehneris pelnė 21 tašką ir atkovojo 16 kamuolių, 210 cm ūgio Johannas Gruenlohas surinko 20 taškų, 18 atkovotų kamuolių ir 8 blokus. Likę komandos nariai neperžengė trijų taškų ribos.

Italijos komandoje rezultatyviausias buvo 15 taškų surinkęs Italijos talentas Tymoteušas Sternickis (3/12 tritaškių), 13 – Matteo Rinaldinas (6 atk. kam., 6 rez. perd.), 11 – Mattia De Martinas.

Atrankos turnyro finale susigrums iki šiol nesuklupusios Badalonos „Joventut“ ir Vilerbano ASVEL komandos. Į finalinį turnyrą, kuris kartu su Eurolygos finalo ketvertu vyks Kaune, keliaus tik turnyro nugalėtojai.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros