Išsigelbėjusi „Arsenal“ susigrąžino lyderės poziciją „Premier“ lygoje

Prieš 1 metus 45

Londono „Arsenal“ ekipa 6 įvarčių rungtynėse pasiekė pergalę, o po persekiotojų suklupimo įsikibo į pirmą vietą „Premier“ lygos turnyrinėje lentelėje.

„Arsenal“ rezultatu 4:2 įveikė „Aston Villa“ futbolininkus.

Įdomu tai, kad šiose rungtynėse gana ilgą laiką pirmavo „Aston Villa“ ekipa, o išlyginti rezultatą „Arsenal“ sugebėjo tik 61-ą minutę po Oleksandro Zinčenkos įvarčio.

Visgi sėkmė šypsojosi ir toliau Londono komandai, nes 90+3 min. kamuolys į „Aston Villa“ vartus krito nuo komandos vartininko Emiliano Martinezo.

Savo pergalę „Arsenal“ dar spėjo įtvirtini 90+8 minutę, kai pasižymėjo Gabrielis Martinellis.

Ši pergalė ir „Manchester City“ lygiosios leido „Arsenal“ vėl tapti pirmaujančia komanda „Premier“ lygoje.

„Man City“ rezultatu 1:1 užbaigė rungtynes su „Premier“ lygos vidutiniokais „Nottingham“ ekipa ir šiuo metu rikiuojasi antroje vietoje.