Įspūdinga kova ir didžiausias titulas karjeroje – Garcia tapo „WTA Finals“ nugalėtoja

Prieš 1 metus 62

Prancūzijos tenisininkė Caroline Garcia skambiai užbaigė 2022 metų sezoną, kai Teksase vykusiame „ATP Finals“ turnyro finale įveikė Aryną Sabalenką ir iškovojo kol kas didžiausią karjeros trofėjų.

Finale C. Garcia (WTA-6) atkaklioje ir gražioje kovoje 7:6 (7:4), 6:4 palaužė A. Sabalenką (WTA-7), kuri pusfinalyje buvo įveikusi pirmąją pasaulio raketę Igą Swiatek.

„Finalas buvo labai intensyvus. Džiaugiuosi savimi, kad sugebėjau išlaikyti šaltą galvą ir galvoti tik apie artimiausią tašką, apie artimiausią geimą“, – kalbėjo C. Garcia.

29 metų tenisininkė pirmą kartą karjeroje žaidė „ATP Finals“ turnyre ir sugebėjo laimėti čempionės trofėjų.

C. Garcia dar liepos viduryje WTA reitinge buvo tik už 70-uko ribos, bet nuo tada iškovojo 4 trofėjus, pasiekė „US Open“ pusfinalį ir naujausiame reitinge pakils iki 4-osios vietos – tai jos karjeros rekordas.

Už pergalę finale C. Garcia dar gavo ir mažiausiai 1,24 mln. JAV dolerių premiją. A. Sabalenkai atiteko 420 tūkst. dolerių prizas.