Iniciatyvos nevengusiam D.Sirvydžiui stigo tikslumo

Prieš 1 metus 66

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) G lygoje dar vieną pergalę pasiekė Deivido Sirvydžio ekipa.

Fort Veino „Mad Ants“ (6/3) išvykoje 115:103 (19:22, 31:25, 43:19, 22:37) nugalėjo Detroito „Motor City Cruise“ (2/8) klubą.

Svečiai triuškinančiu trečiuoju kėliniu įgijo solidų pranašumą (93:66), kurio net ir atsipalaidavus ketvirtajame kėlinyje užteko iki finalinės sirenos.

D.Sirvydis nugalėtojams per 22 minutes pelnė 5 taškus (0/1 dvitaškio, 1/7 tritaškių, 1/1 baudos metimo), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

Metimų ir taškų sumos nesutampa neatsitiktinai – G lygoje baudos metimas gali atnešti vieną, du arba tris taškus, priklausomai nuo to, kokioje situacijoje buvo prasižengta.

„Mad Ants“ gretose 30 taškų surinko Gabe’as Yorkas (6/9 tritaškių), 25 – Trevelinas Queenas (6 atk. kam., 4 klaidos, 4/8 tritaškių), 20 – Justinas Andersonas (8 atk. Kam., 4/10 tritaškių), 10 – Jermaine’as Samuelsas (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

Šeimininkams 24 taškus surinko Braxtonas Key’us (8 atk. kam.), 18 – Devontae’us Cacokas (17 atk. kam.).

Fort Veino klubas išlieka tarp aštuonių geriausiųjų lygoje, kurie žiemą varžysis dėl Komisaro taurės.

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių