Iki pabaigos kovojęs Sabonis ir „Kings“ neatsilaikė prieš pusšimčio taškų Curry pasirodymą

Prieš 1 metus 65

Sakramento „Kings“ (3-6) krepšininkai atkakliose ir permainingose NBA reguliaraus sezono rungtynėse išvykoje 113:116 (31:29, 36:26, 21:24, 25:37) pripažino čempionų titulą ginančios San Fransisko „Warriors“ (4-7) pranašumą.

Domantas Sabonis savo komandai per 33 minutes pelnė 19 taškų (6/13 dvit., 0/2 trit., 7/8 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Stephenas Curry šiose rungtynėse pataikė 7 tritaškius ir sužaidė geriausią mačą sezone, pelnydamas net 47 taškus. Iki šio mačo „Warriors“ buvo patyrusi net 5 pralaimėjimus iš eilės.

Per pirmas 10 šio sezono rungtynių S. Curry jau yra įmetęs net 53 tritaškius – tai antras rezultatas NBA istorijoje. Geriau yra pasirodęs tik pats S. Curry, 2018–2019 m. sezone per pirmus 10 mačų įmetęs 59. Snaiperis visose 10 rungtynių pataikė bent po 3 tolimus metimus.

STEPHEN CURRY BANG ‼️ pic.twitter.com/NWqJQtrrbu

— Bleacher Report (@BleacherReport) November 8, 2022

Po pirmosios mačo dalies „Kings“ turėjo dviženklę persvarą (67:55) ir ją beveik išlaikė dar kėlinį (88:79).

„Kings“ turėjo pranašumą iki pat paskutinių rungtynių minučių, tačiau galiausiai neatlaikė čempionų tempo. Likus žaisti 3 su puse minutės Andre Wigginso tritaškis priartino „Warriors“ iki 102:103, o Stephenas Curry po minutės išlygino rezultatą, o netrukus smeigė tritaškį ir išvedė „Warriors“ į priekį – 110:107.

Likus žaisti 47 sek. D. Sabonis sumetė baudas ir priartino savo komandą iki taško (111:112), bet „Kings“ neapsigynė ir gavo Draymondo Greeno dėjimą.

Down by 3, shot clock off, the Kings decide to come out of the timeout playing some of the most intense defense theyve played all night. Without fouling, of course. Watch Klay’s reaction. Sacramento ends up losing by 3. pic.twitter.com/e0Iyci9633

— Rob Perez (@WorldWideWob) November 8, 2022

Likus žaisti 22,6 sek. De`Aronas Foxas dvitaškiu dar kartą sumažino skirtumą iki minimumo (113:114) ir „Kings“ bandė gintis nuo paskutinės varžovų atakos. Perimti kamuolio nepavyko, o prasižengė svečiai tik likus 1,3 sek.

S. Curry ramiai sumetė baudas, o paskutinis Kevino Huerterio bandymas tritaškiu išplėšti pratęsimą buvo nesėkmingas.

„Warriors“: S. Curry (10/12 dvit., 7/12 trit., 6/7 baud., 8 atk. kam., 8 rez. perd.) 47, A. Wigginsas (4/8 trit., 10 atk. kam.) 25, K. Thompsonas 16, D. Greenas 11.

„Kings“: D. Foxas (6/12 dvit., 2/5 trit., 10/12 baud.) 28, M. Monkas (3/8 trit.) 24, D. Sabonis (14 atk. kam.) 19, D. Mitchellas 12, K. Huerteris 11.