Į pusfinalį bilietą pagriebti galėjusi „Nuggets“ krito per pratęsimą

Prieš 1 metus 69

Minesotos „Timberwolves“ komanda siekia gelbėti sezoną Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Vakarų konferencijos ketvirtfinalio mače namie 114:108 (23:22, 25:30, 32:22, 16:22, 18:12) per pratęsimą pavyko palaužti Denverio „Nuggets“ ekipą.

Taip serijoje iki keturių pergalių „Timberwolves“ priartėjo 1:3. Penktosios rungtynės Denveryje vyks balandžio 26 dieną.

Dar likus mažiau nei 3 minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos „Timberwolves“ pirmavo 96:84. Vis tik Nikola Jokičius inicijavo „Nuggets“ spurtą, kuris leido lyginti rezultatą, kuomet varžovai taškų nebepelnė – 96:96.

Pratęsime N.Jokičius bandė toliau gelbėti savo komandą (102:101), bet Nickeilas Alexanderis-Walkeris rinko svarbius taškus, o „Timberwolves“ artėjo prie pergalės – 109:102.

N.Jokičius kartojo karjeros atkrintamųjų rekordą, pelnęs 43 taškus, atkovojęs 11 kamuolių ir atlikęs 6 perdavimus. Vis tik to „Nuggets“ neužteko.

19 taškų pelnė Jamalas Murray‘us (7 atk. kam.), 15 – Michaelas Porteris, 14 – Aaronas Gordonas (7 atk. kam.), 11 – Bruce‘as Brownas.

„Timberwolves“ gretose 34 taškais pasižymėjo Anthony Edwardsas, 19 – Mike‘as Conley (8 rez. perd.), 17 – Karlas-Anthony Townsas (11 atk. kam.), 14 – Rudy Gobertas (15 atk. kam.), 11 – Kyle‘as Andersonas.

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai