„Hornets“ mėnesį turės verstis be vieno iš savo lyderių

Prieš 1 metus 49

Šarlotės „Hornets“ ekipa kurį laiką turės verstis be vieno iš savo lyderių Kelly Oubre.

Pranešama, kad žaidėjui bus atlikta kairės rankos raiščių operacija ir puolėjas dėl to praleis 4–6 savaites be krepšinio.

Sources: Hornets forward Kelly Oubre Jr. will undergo surgery on a torn ligament in his left hand and miss 4-to-6 weeks. Oubre – averaging a career high 20.2 points – suffered the injury in the first week of the season and has been playing through the pain on his shooting hand.

— Shams Charania (@ShamsCharania) January 3, 2023

Traumą K.Oubre patyrė dar sezono pradžioje, tačiau rungtyniavo jausdamas skausmus.

Šį sezoną Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) amerikietis fiksuoja geriausią statistiką karjeroje – jis per 32 minutes pelno 20,2 taško, atkovoja 5,1 kamuolio ir atlieka 1,2 rezultatyvaus perdavimo.

„Ilgoji pertrauka“: Singletono ir Thomaso kaina, alų mėgę krepšininkai, Šaro sugrįžimas į Kauną ir kaip vyksta derybos su žaidėjais