Higginso sugrįžimo rungtynėse „Barcelona“ išplėšė pergalę

Prieš 2 metus 106

Į Eurolygos finalo ketvertą patekę „Barcelona“ (25-7) krepšininkai atsipalaidavo ir tai vos nekainavo pergalės ACB lygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai tik mačo pabaigoje 74:72 (15:26, 15:22, 22:18, 22:6) įveikė Lugo „Rio Breogan“ (15-17) ekipą.

Po trijų ketvirčių namuose žaidę „Rio Breogan“ krepšininkai turėjo 14 taškų persvarą – 66:52.

Tačiau Barca“ galingai sužaidė ketvirtąjį kėlinį, o į aikštę po pertraukos sugrįžęs Cory Higginsas likus aisti 44 sek. dvitaškiu išvedė savo komandą į priekį – 73:72. Pergalę baudos metimu paskutinėmis sekundėmis įtvirtino Nicolas Laprovittola.

C. Higginsas į aikštę sugrįžo po ilgos pertraukos – dar vasario 14 dieną jam buvo atlikta kairiosios pėdos operacija.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 17 minučių pelnė 8 taškus (1/4 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

A. Abrinesas nugalėtojams pelnė 12 taškų (3/4 trit.), . Daviesas pelnė 11 ir atkovojo 8 kamuolius, po 8 taškus surinko ir C. Higginsas bei N. Laprovittola.

Mindaugas Kačinas pralaimėjusių komandoje per 27 min. prametė visus tris tritaškius, atkovojo vieną kamuolį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt