„Heat“ toliau nestabdo – Rytų konferencijos pusfinalį pradėjo pergale Niujorke

Prieš 1 metus 69

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio pirmajame mače Niujorko „Knicks“ namuose 101:108 (32:21, 23:29, 20:31, 26:27) nusileido Majamio „Heat“ komandai.

Nugalėtojams Jimmy Butleris pelnė 25 taškus (11 atk. kam.). Tiesa, svečių lyderis ketvirtojo kėlinio pabaigoje patyrė traumą, tačiau liko aikštelėje. Vis dėlto amerikietis akivaizdžiai šlubčiojo.

20 taškų (5/12 tritaškiai) pridėjo Gabe‘as Vincentas, 18 – Kyle‘as Lowry (3/6 tritaškiai, 5 atk. kam., 6 rez. perd.), 16 – Bamas Adebayo (7 atk. kam.), po 9 – Kevinas Love‘as (5 atk. kam.) ir Calebas Martinas (1/5 tritaškiai, 5 atk. kam.).

Pralaimėjusiems R.J.Barrettas surinko 26 taškus (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Jalenas Brunsonas – 25 (0/7 tritaškiai, 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Obi Toppinas – 18 (4/11 tritaškiai, 8 atk. kam.), Joshas Hartas – 10 (8 atk. kam.), Immanuelis Quickley pridėjo 9.

„Knicks“ rungtyniavo be savo vieno iš lyderių Juliuso Randle‘o.

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas