„Heat“ prireikė pratęsimo, kad triumfuotų Floridos derbyje

Prieš 1 metus 45

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ginklus vėl surėmė dvi Floridos komandos.

Majamio „Heat“ (32/25) išvykoje tik po pratęsimo 107:103 (19:29, 27:25, 26:25, 25:18, 10:6) palaužė Orlando „Magic“ (23/34) pasipriešinimą.

Viso mačo metu pirmavusiems „Magic“ buvo atsiplėšę ir 52:35, bet iniciatyva išsprūdo lemiamu metu. Likus žaisti pustrečios minutės jie dar pirmavo 95:86, tačiau Jimmy Butlerio pastangos leido svečiams priartėti – 95:97. „Heat“ dar kartą apsigynė, baudų metimais rezultatą lygino Gabe’as Vincentas, o pratęsimo išvengti neleido Paolo Banchero pramestas metimas.

Papildomą atkarpą taikliais metimais pradėjo G.Vincentas ir Tyleris Herro, o Majamio klubas savo persvaros laikėsi patikimiau.

Dar vieną solidų pasirodymą surengė J.Butleris – 34 minutės, 22 taškai (7/16 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 8/8 baudų metimų), 7 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai, 3 klaidos ir 2 pražangos.

Plačios rotacijos nepasitelkę „Heat“ ilgas minutes užkrovė savo lyderiams. T.Herro aikštėje praleido net 47 minutes, Maxas Strusas sugebėjo pakilęs nuo suolo sužaisti 37 minutes, 40-ties ribą peržengė ir Bamas Adebayo (43) bei G.Vincentas (41).

„Magic“ naudojo kiek labiau subalansuotą receptą – niekas nežaidė ilgiau 36 minučių ir nesurinko daugiau nei 17 taškų.

Majamio klubas pastaruoju metu mėgaujasi dramomis ir trijų pergalių seriją užfiksavo bendru 11 taškų skirtumu.

„Heat“ Rytų konferencijoje užima šeštąją vietą, „Magic“ lieka trylikti.

„Heat“: Tyleris Herro 23 (2/10 tritaškių), Jimmy Butleris 22 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Gabe’as Vincentas 20 (4/10 tritaškių), Bamas Adebayo 13 (17 atk. kam., 6 rez. perd.), Maxas Strusas 12 (7 rez. perd., 4/11 tritaškių), Calebas Martinas 8 (7 atk. kam.).

„Magic“: Markelle’as Fultzas 17, Paolo Banchero 16 (13 atk. kam., 0/4 tritaškių), Jalenas Suggsas (3/4 tritaškių, 4 per. kam., 3 blokai), Moritzas Wagneris ir Wendellas Carteris (6 atk. kam.) po 14, Franzas Wagneris 10 (0/4 tritaškių).

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros