„Heat“ pergalingai pradėjo Rytų konferencijos pusfinalį

Prieš 11 mėnesius 66

Majamio „Heat“ ekipa pergalingai startavo NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje.

„Heat“ rezultatu 108:101 (21:32, 29:23, 31:20, 27:26) įveikė Niujorko „Knicks“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių „Heat“ pirmauja rezultatu 1:0.

Nors po pirmo kėlinio „Heat“ atsilikinėjo nuo varžovų 11 taškų skirtumu, tačiau ženkliai sumažino deficitą antrajame kėlinyje.

Majamio komanda trūktelėjo į priekį trečio kėlinio metu, o galiausiai išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė Jimmy Butleris, kuris pelnė 25 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, krepšininkas artėjant rungtynėms prie pabaigos patyrė čiurnos traumą.

Niujorko ekipoje išsiskyrė 26 taškus pelnęs, 9 kamuolius atkovojęs ir 7 rezultatyvius perdavimus atlikęs RJ Barrettas.

„Heat“: J. Butleris 25, G. Vincentas 20, K. Lowry 18, B. Adebayo 16.

„Knicks“: R. Barrettas 26, J. Brunsonas 25, O. Toppinas 18, J. Hartas 10.