Grigonio ir Gudaičio atstovaujama „Panathinaikos“ po dramatiškos kovos neįveikė „Partizan“

Prieš 1 metus 68

Atėnų „Panathinaikos“ ekipa, kurios gretose žaidžia du lietuviai, patyrė pralaimėjimą namų arenoje.

„Panathinaikos“ rezultatu 89:91 (16:31, 25:23, 23:14, 25:23) nesugebėjo palaužti Belgrado „Partizan“ komandos.

Pirmajame kėlinyje į duobę kritusi Atėnų ekipa, sugebėjo prieš lemiamą ketvirtį atsilikimą sumažinti iki 9 taškų, tačiau ketvirtajame kėlinyje užtikrinčiau žaidė „Partizan“, kuri ir pasiekė pergalę.

Tiesa, lemiamais momentais „Panathinaikos“ rimtai mėgino kibti į atlapus varžovams ir likus 7 sek. atsilikimą buvo sumažinusi iki 2 taškų, bet galiausiai pergalės iškovoti nepavyko.

Marius Grigonis „Panathinaikos“ ekipai per 15 minučių pelnė 9 (1/2 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud. met.) taškus, atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 5 naudingumo balus.

Artūras Gudaitis Atėnų komandai per 13 minučių pridėjo 3 taškus, 3 atkovotus kamuolius, vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 5 naudingumo balus.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė Kevinas Punteris, kuris pelnė 29 taškus, atkovojo vieną kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Atėnų komandoje išsiskyrė Nate`as Woltersas, kuris pelnė 17 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.