Greitai pasiteisinę mainai – „Raptors“ pergalę nukalė siautėjęs austras

Prieš 1 metus 40

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) progresą demonstruoja prastai sezoną pradėjęs Toronto „Raptors“ (28/31).

Kanados ekipa namuose 123:113 (35:27, 30:43, 29:19, 29:24) įveikė Orlando „Magic“ (24/35).

Fredas VanVleetas dar iki ilgosios pertraukos išdalino 11 rezultatyvių perdavimų, tačiau jo komanda atsiliko 65:70. Vaizdas aikštėje pasikeitė šeimininkams sutvirtinus gynybą – po ilgosios pertraukos „Raptors“ praleido tik 43 taškus ir triumfavo dviženkliu skirtumu.

Mainais į Torontą grįžęs Jakobas Poeltlas iškart įrodė savo svarbą. Austras per 37 minutes pelnė 30 taškų (15/17 dvitaškių), atkovojo 9, perėmė vieną ir prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 6 metimus, 2 kartus suklydo bei 5 sykius prasižengė.

„Visa esmė yra reagavimas į gynybą. Jie nusprendė dvigubinti Freddie, o man yra patogu priimti kamuolį šalia baudos aikštelės ir tęsti ataką nuo ten“, – teigė vidurio puolėjas.

F.VanVleetas finišavo su 15 rezultatyvių perdavimų, tačiau per 35 minutes pats surinko tik 10 taškų (0/3 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 1/1 baudos metimo). Jis taip pat perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, 5 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Raptors“ atliko didelį darbą baudos aikštelėje – kova dėl kamuolių buvo laimėta 40:29, varžovams išdalinta 11 blokų, o dvitaškiai mesti net 71 procento taiklumu (42/59).

Svečiams Wendellas Carteris per 32 minutes pelnė 26 taškus (8/9 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Per šešis pastaruosius mačus tik kartą suklupę „Raptors“ Rytų konferencijoje užima devintąją vietą, „Magic“ žengia trylikti.

„Magic“: Wendellas Carteris 26 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Suggsas 24 (4 rez. perd.), Markelle’as Fultzas 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Paolo Banchero 13, Bolas Bolas (7 atk. kam.) ir Franzas Wagneris (6 rez. perd.) po 9.

„Raptors“: Jakobas Poeltlas 30 (9 atk. kam., 6 blokai, 15/17 dvitaškių), Pascalis Siakamas 26 (6 rez. perd.), Scottie Barnesas 17 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Chrisas Boucheras 13 (6/6 dvitaškių), Preciousas Achiuwa 11 (13 atk. kam.), Fredas VanVleetas (15 rez. perd., 3 per. kam.) ir Malachi Flynnas po 10.

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos