Giedraitis žaidė naudingai, o „Baskonia“ triuškino varžovus Ispanijos lygoje

Prieš 2 metus 123

Vitorijos „Baskonia“ (19-13) krepšininkai Ispanijos krepšinio lygoje iškovojo triuškinančią pergalę, kai namuose 91:59 (20:13, 26:16, 25:18, 20:12) įveikė Saragosos „Casademot“ (11-21).

„Baskonia“ su šiuo laimėjimu užsitikrino vietą ACB lygos atkrintamosiose.

Rokas Giedraitis nugalėtojų gretose per 25 minutes pelnė 14 taškų (2/6 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), atkovojo kamuolį, net 5 perėmė, atliko 4 rezultatyvius pedavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 7 minutes pasižymėjo 3 taškais (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), 5 atkovotais kamuoliais, 2 pražangomis ir 7 naudingumo balais.

Nugalėtojams Simone Fontecchio pelnė 19, o Stevenas Enochas ir Matthew Costello po 15 taškų.

Pralaimėjusiųjų gretose kiek išsiskyrė tik 11 taškų surinkęs Seanas Kilpatrickas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt