Galingas D.Sabonio dvigubas dublis nepadėjo laimėti Fynikse

Prieš 1 metus 48

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalių kraičio papildyti nepavyko Domanto Sabonio ekipai.

Sakramento „Kings“ (32/25) išvykoje 109:120 (29:27, 29:35, 28:28, 23:30) nusileido Fynikso „Suns“ (32/27) klubui.

Svečiai paskutinį kartą rungtynėse pirmavo antrojo kėlinio viduryje (39:38). Vėliau iniciatyvą perėmę „Suns“ nuolat laikėsi priekyje, nors ir nesugebėjo pabėgti didesniu nei 13 taškų skirtumu, bet „Kings“ mačo eigos niekaip neperlaužė.

D.Sabonis per 38 minutes surinko 24 taškus (7/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 10/10 baudų metimų), atkovojo 15 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Kings“ kiek stokojo įvairovės puolime. Ant parketo išbėgo 12 krepšininkų, tačiau taškus pelnė tik septyni iš jų. Nuo suolo pakilę Terence’as Davisas ir Trey’us Lylesas prie starto penketo pastangų pridėjo vos 15 taškų.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo neįprastai sau nė vieno tritaškio neišmetęs Devinas Bookeris. Gynėjas per 29 minutes pelnė 32 taškus (13/20 dvitaškių, 6/7 baudų metimų), atkovojo 5, perėmė 2 ir prarado kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius prasižengė.

Chrisas Paulas išdalino net 19 rezultatyvių perdavimų.

„Suns“ gretose dar nedebiutavo mainais prisijungęs Kevinas Durantas, tačiau jis jau prisijungė prie komandos ir arenoje buvo sutiktas ovacijomis. Puolėją stabdo trauma, dėl kurios jis nerungtyniavo nuo sausio vidurio, praleis ir „Visų žvaigždžių“ rungtynes.

Pergalių skaičiumi susilyginę klubai užima trečiąją ir ketvirtąją vietas Vakarų konferencijoje.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 35 (4/7 tritaškių, 5 klaidos), Domantas Sabonis 24 (15 atk. kam., 7 rez. perd., 10/10 baud. met.), Kevinas Huerteris 18 (4/9 tritaškių), Harrisonas Barnesas ir Terence’as Davisas (3/5 tritaškių) po 11, Keeganas Murray’us 6 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Suns“: Devinas Bookeris 32 (5 atk. kam.), DeAndre Aytonas 29 (13/17 dvitaškių, 11 atk. kam., 4 per. kam.), Joshas Okogie 19 (6 atk. kam., 3/4 tritaškių), Chrisas Paulas 17 (5 atk. kam., 19 rez. perd.).

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos