Galingas D.Sabonio dvigubas dublis leido nugalėti tragiškai mačo pabaigą sužaidusią „Cavs“

Prieš 1 metus 60

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (14/10) ekipa, kuri išvykoje 106:95 (31:20, 18:29, 30:31, 27:15) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (16/10) komandą.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes „Cavaliers“ dar pirmavo (95:90), bet per likusį laiką pasižymėti nesugebėjo, o svečiai surinko net 16 taškų ir pasiekė pergalę.

„Tai yra kažkas tokio – labai svarbi pergalė mums. Kai tu išvykoje pasieki tokią pergalę, vadinasi turi tikrai gerą komandą. Nenoriu prisikalbėti iš anksto, bet kol kas tai mano mėgstamiausios reguliaraus sezono rungtynės“, – džiaugėsi „Kings“ vyr. treneris Mike‘as Brownas, kuris 6 metus yra treniravęs „Cavaliers“.

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 18 taškų (5/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 8/14 baudos metimai), sugriebė 18, perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, prasižengė 4 sykius ir suklydo 2 kartus.

„Kings“ rungtyniavo be savo vieno iš lyderių De'Aarono Foxo. Tuo tarpu „Cavs“ apskritai vertėsi tik 8 žaidėjų rotacija.

Nugalėtojams Harrisonas Barnesas įmetė 20 taškų (3/6 tritaškiai), Kevinas Heurteris – 19 (3/7 tritaškiai, 5 atk. kam.), Keeganas Murray‘us – 18 taškų (6/8 tritaškiai).

Pralaimėjusiems Carisas LeVertas surinko 22 taškus (2/7 tritaškiai, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Dariusas Garlandas – 19 (3/7 tritaškiai, 6 rez. perd.), Cedi Osmanas – 17 (3/8 tritaškiai), Evanas Mobley – 16 taškų (7 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos