Galingai žaidęs K.Porzingis turėjo pripažinti NBA čempionų pranašumą

Prieš 1 metus 50

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pralaimėjimą patyrė Vašingtono „Wizards“ (26/30) ekipa, kuri išvykoje 126:135 (39:29, 27:42, 27:35, 33:29) nusileido San Francisko „Golden State Warriors“ (29/28) krepšininkams.

Puikiai pralaimėjusiųjų gretose atrodė latvis Kristapas Porzingis – aukštaūgis per 36 minutes pelnė 34 taškus (10/13 dvit., 2/3 trit., 8/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Kristaps Porzingis triple from downtown🎯pic.twitter.com/DsRoQOTbK9

— Wizards Nation (@WizardsNationCP) February 14, 2023

Po traumų į rikiuotę sugrįžęs vienas iš NBA čempionų lyderių Andrew Wigginsas spindėjo savo ekipoje – jis per 39 minutes pelnė 29 taškus (9/16 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė.

„Tai neabejotinai geriausios jo rungtynės po sugrįžimo. Jis ir anksčiau turėjo gerų mačų, bet mums labai reikėjo tokio Wigginso žaidimo. Jis puikiai jautė ritmą, kovojo dėl kamuolių ir atakavo krepšį“, – kalbėjo vyriausiasis treneris Steve’as Kerras.

Vašingtono klubas vertėsi be Kyle’o Kuzmos, kuris dėl čiurnos traumos praleido jau antras rungtynes iš eilės.

Nugalėtojai jau ketvirtame mače iš eilės žaidė be Stepheno Curry, kuris gydosi kairės kojos traumą.

„Wizards“: Kristapas Porzingis 34 (12/16 metimai), Bradley Bealas 33 (13/23 metimai), Kendrickas Nunnas 13 (6 rez. per.), Delonas Wrightas 10.

„Golden State Warriors“: Andrew Wigginsas 29 (7 atk. kam.), Klay’us Thompsonas 27 (4/13 trit.), Donte DeVincenzo 17 (5/8 trit.), Jordanas Poole’as (3/6 trit.) ir JaMychalas Greenas (4/4 trit.) po 14.

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos