Galingą trigubą dublį fiksavęs N.Jokičius vedė į pergalę prieš „Jazz“

Prieš 1 metus 58

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę iškovojo Denverio „Nuggets“ (16/10) ekipa, kuri namie 115:110 (28:26, 33:26, 31:38, 23:20) įveikė Jutos „Jazz“ (15/14) komandą.

Likus žaisti 2 minutes rezultatas dar buvo lygus (110:110), bet Bruce’as Brownas išvedė savo ekipą į priekį – 112:110. Jutos krepšininkams niekaip nepavyko užpulti, o „Nuggets“ pergalę įtvirtino Nikola Jokičius ir Jamalas Murray’us – 115:110.

Nesustabdomas šiame mače buvo N.Jokičius – serbas per 35 minutes pelnė 31 tašką (10/16 dvit., 1/4 trit., 8/10 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 14 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, blokavo 4 metimus, po 3 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

Tai buvo jau ketvirtas aukštaūgio trigubas dublis šiame sezone ir aštuoniasdešimtas karjeroje.

Jutos komanda šiame mače vertėsi be Lauri Markkaneno, Mike’o Conley, Jordano Clarksono bei Collino Sextono.

„Jazz“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 27 (5/10 trit.), Talenas Hortonas-Tuckeris (7 atk. kam.) ir Malikas Beasley (4/10 trit.) po 19, Kelly Olynykas 18 (9 atk. kam.), Walkeris Kessleris 10 (8 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 31 (12 atk. kam., 14 rez. per.), Jamalas Murray’us 30 (5 rez. per.), Aaronas Gordonas ir Kentaviosas Caldwellas-Pope’as po 15, Bonesas Hylandas 11.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos