Galingą pasirodymą surengęs G.Antetokounmpo vedė ekipą į pergalę

Prieš 1 metus 60

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę namuose pasiekė Milvokio „Bucks“ (12/4) klubas, kuris namuose 119:111 (30:32, 33:29, 30:18, 26:32) pranoko Portlando „Trail Blazers“ (10/7) krepšininkus.

Pergalę nulėmė trečiasis rungtynių kėlinys, kurį Milvokio klubas laimėjo 30:18 ir įgijo apčiuopiamą pranašumą – 93:79.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Giannis Antetokounmpo – graikas per 35 minutes įmetė 37 taškus (16/23 dvit., 0/1 trit., 5/12 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Puolėjas dar pasižymėjo ir galingu dėjimu – kamuolį iš viršaus jis įkrovė per Jusufą Nurkičių.

CLEAR THE RUNWAY FOR GIANNIS 🛫 pic.twitter.com/QHs0Ksy1jU

— NBA on ESPN (@ESPNNBA) November 22, 2022

„Gaunu daug stiprių smūgių, bet galiausiai tai krepšinis. Man patinka rizikuoti savo kūnu. Tai uždega ir pažadina mane. Kai gaunu smūgį, man tai patinka. Jaučiu, kad esu žaidimo dalis, esu susikaupęs ir agresyvus“, – kalbėjo graikas.

Portlando komanda vis dar vertėsi be traumą besigydančio Damiano Lillardo, kuris yra patempęs raumenį.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 37 (16/24 metimai), Graysonas Allenas (8 atk. kam.) ir Jrue Holiday’us (6 rez. per.) po 17, Brookas Lopezas 14 (5 blk.), Bobby Portisas 13.

„Trail Blazers“: Anfernee Simonsas 29 (3/11 trit.), Jerami Grantas 18, Joshas Hartas 17 (9 atk. kam.), Jusufas Nurkičius 16 (10 atk. kam.), Trendonas Watfordas 10.

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti